Untitled 4                             

BAFRA BARCELONA

Murano Turizm 

Murano Turizm A.Ş., üstün deneyimini, genç, dinamik ekibi ve sürekli gelişen hizmet kalitesi ile günümüze taşımaktadir.Murano Turizm A.Ş., yepyeni bir vizyonla; yurtiçi-yurtdişi fuar gezileri, devlet destekli yurtdişi iş gezileri, değişik sektörlerde büyüme hedefleyen firmalarin günümüzde en önemli gereklerinden olan motivasyon ve teşvik gezileri, bölgesel, ulusal ve uluslararasi lansman, bayii koordinasyon ve eğitim toplantilari, bunlarin yaninda bireysel ve grup olarak gerçekleşen yurtiçi ve yurtdişi seyahatler, yurtdişindan ülkemizi ziyaret etmek ve gezmek amaci ile gelen yabanci misafirlerin ülkemizde ağirlanmasi ve tüm dünyada vip seyahat organizasyonu gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

UKUBMüşteri portföyünün çoğunluğu türkiye çapindaki ticaret odalari, sanayi odalari, ticaret borsalari, dernekler ve meslek kuruluşlarindan oluşan; özellikle devlet destekli yurtiçi – yurtdişi fuar ve iş gezileri, iş ve eğitim toplantilari, özel ve şirket gezileri, kurumsal motivasyon aktiviteleri, özel konseptli organizasyonlar ve daha pek çok aktiviteyi hizmet vermekte olduğu müşterileri için özel olarak tasarlayan ve organize eden Murano Turizm A.Ş., yaratici ve özverili ekibi ile sizlere her zaman çözüm ortaği olmaya hazirdir.Turizm sektöründe; iç turizm, yurtdişi organizasyon, bilet hizmetleri alaninda faaliyet gösteren Murano Turizm A.Ş., bugün genç, dinamik ve köklerine bağli ekibi ile mice  (şirket toplantilari, yurtdişi fuar ve gezi organizasyonlari ) alaninda sizlerin hizmetindedir.

• Sektörlere ve ticaret odalarına özel fuar organizasyonları
Ticaret Odalarının yurt dışında gerçekleştireceği farklı sektörlerdeki fuar ziyaretlerinde ihtiyaç duyacakları konaklama, ulaşım, fuar rehberliği, hava limanı ve otel transferleri gibi hizmetler uygun fiyatlara sağlanır.

• Şirket fuarları
Şirket fuarları düzenleyen firmalar için yaratıcı mekan ve fikir konsepti oluşturulması, fuara maksimum katılımı sağlayacak etkin satış, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi ve ileri teknik ve teknolojik sistemler kullanılması ile kusursuz bir organizasyon gerçekleştirilmesi sağlanır.

• Şirket & bayi toplantiları ve özel organizasyonlar
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmaların yurt içi ve yurt dışındaki şirket toplantıları, ürün lansmanları, bayi toplantıları, motivasyon gezileri, özel mekanlarda yemek organizasyonları, açılışlar vb. etkinlikler organize edilir

• Sektörünüz'de hedeflerinize ulaşın
Dünya'nın heryerin de her an bir fırsat sizi bekliyor olabilir. Bu fırsatlara ancak doğru ulaşım araçları ve rehberlik hizmetleriyle ulaşabileceğinizi bilmeniz önemlidir. Size bir telefon kadar yakınız.

: 8 + 13 =